Vyber tvár Domov Top 10 Zoznam dievčat

Podmienky používania a pravidlá

Ak si nájdete svoju fotku alebo známej a chcete ju odstrániť napíšte adminovi na email: ver4rs@gmail.com (ozvem sa do 24h ak nie tak napíšte znovu).

Všeobecné podmienky www.vybertvar.6f.sk Prevádzkovateľ portálu www.vybertvar.6f.sk (ďalej len prevádzkovateľ) nezodpovedá za obsah zobrazený na obrázkoch,článkoch, prípadne v textox alebo inde, ktoré sú na portáli www.vybertvar.6f.sk (ďalej len server) umiestnené. Prevádzkovateľ, admin a správca stránky nenesie žiadnu zodpovednosť za škody a iné ujmy na zdraví, ktoré sa môžu stať na servery www.vybertvar.6f.sk. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo kontrolovať stránky alebo kedykoľvek k nim odobrať prístup. Nenesie zodpovednosť za bezchybný chod servera a za možné výpadky. Ak sa používateľ zaregistruje, platia pre neho aj dolu uvedené pravidlá používania registrovaných používateľov serveru www.vybertvar.6f.sk. Za zneužitie údajov používateľov treťou osobou, ako aj akékoľvek následky alebo škodu spôsobenú zabudnutím prihlasovacích údajov používateľom, prevádzkovateľ internetového portálu megazon.sk nenesie žiadnu právnu zodpovednosť. Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za psychickú újmu, alebo inú újmu spôsobenú registrovanými používateľmi iným registrovaným používateľom a neregistrovaným používateľom. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo zmazať akýkoľvek obsah, v ktorom bude zakomponovaná reklama, vulgarizmy, zakázané heslá uvedené v iných bodoch podmienok. Ktokoľvek môže nahrávať fotky na server www.vybertvar.6f.sk. Fotky nesmú byť poburujúce, nahé a inak škodlivé pre menšie vekové kategórie. Fotky majú zdôrazdňovať ženskú krásu, tvar, krivky a iné. Uživatelia nemajú právo umiestňovať fotky, ktoré alebo od ktorých majú zakazané pridávať na server www.vybertvar.6f.sk platí to na aj fotky, ktorými by ste sa chceli pomstiť alebo inak poškodiť druhú/inú osobu. Ak sa nájde fotka-y, ktoré by vám vadia, alebo by sa mali vymazať lebo si neprajete mať tam fotku stačí kontaktovať admina na email: ver4rs@gmail.com ak by sa stalo že vám neodpišem do 24 hodín, napíšte mi ešte raz. Porušenie podmienok je trestné.


 
Copyright © 2012 - 2021 Vyber tvár - Všetky práva vyhradené.   Kontakt: ver4rs@gmail.com Podmienky používania
Tento projekt a autor nenesie žiadnu zodpovednosť, za prípadne vzniknuté škody. Poďakovanie ELO rating. Štatistika, Online:1, admin
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat